Yüksek Post lambalar ve saha aydınlatması lamba

Yüksek Post lambalar ve saha aydınlatması lamba: Yüksek Post lambalar yüksek sokak lambası, yüksek Pole lamba, yüksek Pole sokak lambası, yüksek kutup aydınlatma, yüksek Mast lamba, yüksek direk aydınlatma, yüksek direk aydınlatma sistemi olarak da bilinir,

Ürün ayrıntıları

Yangzhou parlak güneş çözümleri Co, Ltd, önde gelen Çin yüksek yazı lambalar ve saha aydınlatması lamba üreticileri ve tedarikçileri, biri ve profesyonel bir şirket olarak, biz en iyi üretmek mümkün kendi üretken fabrikası var ve en yeni yüksek sonrası lambalar ve saha aydınlatması lamba ürünleri, satın almak veya bize ürünleri toptan hoş geldiniz.

Yüksek Post Lambalar & saha aydınlatması lamba:
Yüksek Post lambalar, yüksek sokak lambası, yüksek Pole lamba, yüksek Pole sokak lambası, yüksek kutup aydınlatma, yüksek Mast lamba, yüksek direk aydınlatma, yüksek direk aydınlatma sistemi, Over Head ışıklar olarak da bilinir; Açık reklam panoları yaygın kullanılan Havaalanı, liman, plaza, stadyum, Meydanı, otoyol istasyonu, sokak yol, vb

Dahil olmak üzere:
Plaza saha aydınlatması aydınlatma; Park aydınlatması aydınlatma; Havaalanı saha aydınlatması aydınlatma; Dock saha aydınlatması aydınlatma; Otoyol saha aydınlatması aydınlatma; Stadyum saha aydınlatması aydınlatma; Depolama-yarda saha aydınlatması aydınlatma; Üstgeçit saha aydınlatması aydınlatma; Sanayi Tesisi saha aydınlatması aydınlatma; Geçiş ücreti-istasyonu saha aydınlatması aydınlatma.

BRHPL-A1 saha aydınlatması kutup

BRHPL-A2 saha aydınlatması kutup

Malzeme Test yüksek Post lambalar ve saha aydınlatması lamba:
1. tüm bizim malzeme kalitesi sağlamak için ünlü değirmen fabrikasından satın alınır.
Mühür ve imza ile değirmen fabrikası tarafından verilen 2.A değirmen sertifika kaldırma önce fabrikamız malzeme sağlanması gerekir, aksi takdirde biz malzeme reddetmek için bizim neden yok.
3. üreten önce tüm malzeme onlar var karşılamasına istenen gücü ve bileşen emin olmak için fiziksel ve kimyasal analiz geçmesi gerekir.

Dahil olmak üzere test:
1. test materyali 2. test şekli; 3. galvanizleme sonra test; 4. gerilme test;
5. bağlantı parçaları kontrol

Biz yüksek direk Aydınlatma direkleri yükseklik gelen 12 M - 50 M ile üretimi
Burada daha fazla puan için açık:

Yükseklik

50 m 12 M

Takım elbise için

Havaalanı, liman, plaza, stadyum, Meydanı, otoyol istasyonu, sokak yol, vb

Şekil

Yuvarlak, çok Piramit, sütunlu form, çokgen veya konik

Malzeme

Q345B/A572, minimum verim gücü > = 345n/mm2
Q235B/A36, minimum verim gücü > = 235n/mm2

Torrance boyut

+- 2%

Işık kaynağını

400 W-5000 W yüksek basınçlı sodyum sel ışık, ışık uzantısı: 30 000 m²/100W-250W LED

Işık plaka

Çeşitli şekil seçimi, malzeme ile sıcak daldırma galvaniz çelik çerçeve

Kaldırma sistemi

Kaldırma hızı 3 ile kutup iç sabit lifter ~ her dakika Equippede; 5 metre karınca ferromagnetism fren ve ara-geçirmez aygıt, elektrik kesintisi altında uygulanan el ile işlem

Elektrikli cihaz kontrol cihazı

Elektrikli cihaz kutusu kaldırma işlemi pole hakim olmak uzak direk telden 5 metre olabilir. Zaman ve ışık denetimi tam yük aydınlatma modu ve bölümü aydınlatma modu gerçekleştirmek için donatılmış

Yüzey işleme

Sıcak daldırma galvanizli sac aşağıdaki ASTM A 123, renk polyester güç veya herhangi bir diğer standart gerekli istemci tarafından.

Polonyalıların ortak

Ekleme modu, iç flanş modu, yüz yüze ortak modu.

Tasarım kutup

8. sınıftan deprem karşı

Rüzgar hızı

160 km/saat

Kaynak

Kusur test geçmiş var. İç ve dış çift kaynak şeklinde kaynak yapar

Kalınlığı

6 mm 30 mm

Üretim süreci

Hammadde test→Cutting→Molding veya →Welding (boyuna) →Dimension verify→Flangewelding→Hole →Calibration →Deburr →Galvanization veya toz kaplama, Painting→Recalibration→Thread→Packaging sondaj bükme

Paketleri

Her zamanki gibi bizim Polonyalılar Mat veya üst ve alt, saman balya tarafından yine de ayrıca gerekli istemci tarafından takip can kapak

Kaldırma sistemi yüksek direk lambası
Mandal varil ile iç montaj braketi kıtlı direk üstü kasnak derleme bir alt monte edilir. Ayrıca, tüm çelik kablolar değil maruz ve daha etkili bir şekilde korunmaktadır.
Direksiyon kolları üzerinde hızla yol alan mekanizması bağlantıIı ne zaman işlem pozisyonda çelik kablolar üzerinde gerginlik serbest bırakmak yapabiliyor. Açık ve kapalı kilitlenen, istikrarlı ve titreşim işlemidir. Tampon Aydın montaj aparatı direk-üst Kurul ve yükselterek Aydın montaj aparatı arasında doğrudan zarar önlemek için tasarlanmıştır.
Aydın destek aparatı için seviyelendirme aygıt kullanımı kolay ve rahat seviyesini ayarlamak.
Özel tasarlanmış kırmızı bayrak göstergesi açık görsel etkileri vardır ve işlem kilitleme gerçek durumu yansıtır.

Yüksek Post lambalar uygulama:

Plaza saha aydınlatması aydınlatma
Havaalanı saha aydınlatması aydınlatma
Otoyol saha aydınlatması aydınlatma
Depolama-yarda saha aydınlatması aydınlatma
Sanayi Tesisi saha aydınlatması aydınlatma

Park aydınlatması aydınlatma
Dock saha aydınlatması aydınlatma
Stadyum saha aydınlatması aydınlatma
Üstgeçit saha aydınlatması aydınlatma
Geçiş ücreti-istasyonu saha aydınlatması aydınlatma

Üretim kapasitesi: 30 gün içinde 30 saha aydınlatması Aydınlatma direkleri ödeme alındığı tarih için
Ambalaj:
Aydınlatma direkleri, lambalar için bireysel kartonları ve kontrol etme aletleri, vb saha aydınlatması için ampul sargı. Bir 40' HP yükler 7-20 M/6-25 M/5-30M/4-35M saha aydınlatması ışıklar.

Neden parlak güneş aydınlatması lambalar
One-stop-hizmetler
Sen çözümleri için hemen hemen tüm dış aydınlatma bizden, sokak aydınlatma, kare aydınlatma, Peyzaj Aydınlatma, trafik aydınlatma ve ticari aydınlatma ve benzeri gibi bulabilirsiniz.
Entegre üretim sistemi
Biz ana bileşenlerinin LED kaynak, ışık fikstür, güneş paneli, kutup ve hatta maliyet ve kalite kontrol için toz boya üretimi için yüksek kaliteli ürün ile düşük maliyetli fiyat bizden keyfine varacaksınız.
+ 10 yıl deneyim imalat
1997 yılından bu yana, biz sokak aydınlatma üretimi başlamıştır. + 10 yıl deneyimleri güvenilir ürünler sunmak bizim için ikna edici bir sigorta olmuştur.
Komple tesis ile profesyonel fabrika
Çelik direk ve yüksek post üretmek için profesyonel bir fabrika var. Biz de tam üretim ve test ekipmanları ile donatılmış çelik direk makine inişli çıkışlı, sprey makinesi, Enjeksiyon Makinası, entegre Küre, aydınlatma simüle makine ve hava durumu-yetenek test makineleri gibi vb. .
Mühendislik ekibi deneyimli
10 deneyimli mühendislik ekibimiz Yurtdışı alıcılar sitesi çalışma rehberlik eder.
Yüksek düzey satış ekibi hizmet
Satışlarımız her altında iyi bir eğitim ve -ebilmek kurtarmak senin zaman ve daha fazla verimlilik çalışmayı kolaylaştırmak için en iyi hizmeti vermek.

Hizmetlerimiz:
1. cevap sorgunuz 24 çalışma saatleri.
2. deneyimli personel akıcı İngilizce tüm sorularınıza cevap verecektir.
3. özelleştirilmiş tasarım kullanılabilir. OEM ve ODM bekliyoruz.
4. özel ve benzersiz çözüm için müşteri bizim iyi eğitimli ve profesyonel mühendis ve kurmayları tarafından sağlanabilir.
5. özel indirim ve satış korunması bizim dağıtımcı olarak temin edilmektedir.
6. profesyonel fabrika: Biz her türlü çelik direkleri 10 yıldan fazla için uygun fiyat kaliteli üretiminde uzmanlaşmış Üretici vardır.
7. örnek: sipariş miktarı yeterince büyük ise biz bir hafta içinde test için örnek gönderebilir. Ama sevk irsaliyesi ücretleri genellikle yan tarafından ödenen, biz resmi sipariş olduğunda suçlamaları sıçramak.
8. olarak dürüst bir satıcı, her zaman üstün ham madde, makineleri, yüksek kalite ve istikrarlı özelliği bitirilecek Ürünlerimiz sağlamak için yetenekli teknisyenler gelişmiş kullanın. Bize ulaşın veya firmamız ziyaret hoşgeldiniz.

Bizim çelik direkleri, çelik güç Polonyalılar, güç çelik direkleri, elektrik direkleri, elektrik direkleri, güç Polonyalılar, güç dağıtım donanımları Polonyalılar, elektrik iletim ve dağıtım çelik direkleri, sıcak daldırma galvanizli çelik direkleri, lamba direkleri, yol Polonyalılar, Sokak Aydınlatma direkleri, sokak lamba direkleri, güneş sokak lambaları çelik direkleri, saha aydınlatması lamba direkleri, yol lamba direkleri, Sokak Aydınlatma direkleri, çelik yazı, sokak Polonyalılar, Aydınlatma direkleri , saha aydınlatması aydınlatma çelik direkleri ve Kulesi, yuvarlak ve kare Sokak Aydınlatma direkleri çift kol veya tek kol ile çelik. Paslanmaz çelik direkleri, bayrak direği paslanmaz çelik direği, alüminyum sokak ışık direkleri, trafik aydınlatma çelik direkleri, Telekom kule Polonyalılar, baseplate, sıcak haddelenmiş çelik rulo, süreç kesilmiş plaka, bükme, şekillendirme, otomatik kaynak olarak tarafından yapılır, delik, galvanizli, sıcak daldırma galvanizli önce kalite kontrol ya da toz kaplama, gerekli istemci tarafından göre son kalite kontrol matkap.

Sevgili efendim ya da satın alma müdürü,
Zaman yüksek Post lambalar sitemizi dikkatle okuma için teşekkürler, kendi tasarım veya ayrıntılı gereksinimi varsa, Pls posta göndermek için sales@brsolar.net ve istenilen miktar bize.
Eyvallah bir daha için senin zaman ve iş birlikte yüksek Post ışıkların bir büyük pazarlar için umuyoruz.

Sorgulama