Lityum pil Solar sokak ışıkları

Lityum pil Solar sokak ışıkları. Li-iyon güneş sokak ışıkları, lityum güneş sokak ışıkları, Li-İyon pil güneş sokak ışıkları olarak da adlandırılan lityum pil Solar sokak ışıkları. Lilith avantajı

Ürün ayrıntıları

Yangzhou parlak güneş çözümleri Co, Ltd önde gelen Çin lityum pil solar sokak ışıkları üreticileri ve tedarikçileri ve profesyonel bir şirket olarak biz en iyi üretmek mümkün kendi üretken fabrikası var ve ürünleri en yeni lityum pil solar sokak ışıkları, satın almak veya bize ürünleri toptan hoş geldiniz.

Lityum pil Solar sokak ışıkları.
Li-iyon güneş sokak ışıkları, lityum güneş sokak ışıkları, Li-İyon pil güneş sokak ışıkları olarak da adlandırılan lityum pil Solar sokak ışıkları.

Lityum pil Solar sokak ışıkları avantajı:
A.) İyi bir tasarım. PV panel lityum pil ile birleştiren bir güneş sokak ışık var. Elektrik güneş enerjisi yüksek verimli güneş PV panelleri tarafından oluşturulan ve lityum pil panelin arkasına saklanır. Bu daha sonra yaklaşık 12 saat gece yüksek parlaklık LED ışıklar iktidara kullanılabilir * 3-4 bulutlu hava gün.
B.) Lityum pil kullanımı ile çevre üzerindeki etkiyi azaltır
Farklı olarak ayrı ayrı yüklü geniş uçlu pil gerekli ortak modelleri lityum güneş sokak ışık küçük ve zarif ve kurşunsuz tasarımıyla çevre üzerindeki etkisini azaltır.
C.) Güneş paneli, lityum pil ve LED lambalar az bakım gerektiren ve uzun bir hayat var
Kursun asitli akuler kullanılan ortak modelleri farklı olarak yeni modelin daha çevre dostu olduğunu. Lityum pil şarj ve deşarj hızını da 1,5 katı kurşun asit bataryalar, enerjiyi daha verimli bir şekilde kullanmanıza olanak verir ki.
Lityum pil güç kaynağı çalışma ömrü bitti 10 yıl *, bakım azaltılması, böyle bir pil değişimi mümkün maliyeti 4. Güneş paneli operasyonel ömrü 20 yılı aşkın için % 100 puan, yaklaşık 18 yıl, günde 12 saat olsa 80000 saat LED ışıklar var...

Büyük uygulamalar lityum pil Solar sokak ışıkların.
Lityum pil Solar sokak ışık okulları, parkları, sokakları, Otoban, çiftlik, peyzaj, Bahçe, ev ve kamu açık hava tesisleri çevresinde kullanım için uygundur

Bazı modellerde lityum pil Solar sokak ışıkların.

Adı: Lityum güneş sokak ışıkları
Model: BRH-L1A
Güç: 30W tasarlanmış-120W

Adı: Lityum güneş sokak ışıkları
Model: BRH-N5
Güç: 30W tasarlanmış-120W

Adı: Lityum güneş sokak ışıkları
Model: BRH-N3
Güç: 30W tasarlanmış-120W

Adı: Lityum güneş sokak ışıkları
Model: BRH-N6
Güç: 30W tasarlanmış-120W

Adı: Lityum güneş sokak ışıkları
Model: BRT-A1
Güç: 30W tasarlanmış-120W

Adı: Lityum güneş sokak ışıkları
Model: BRT-A3
Güç: 30W tasarlanmış-120W

Sevgili efendim ya da satın alma müdürü,
Zaman bizim lityum pil solar sokak ışıkları dikkatle okuma için teşekkürler, kendi tasarım veya ayrıntılı gereksinimi varsa, bize e-posta gönderebilirsiniz.
Ayrıca tasarım bilmiyorsanız, bize yol uzunluğu, yol genişliği, kaç yolları gibi koşulları yol söyleyebilirim? Bu şehir büyük yol ışık veya kırsal küçük yol ışık kullanılır? Böylece sizin için tasarlayabilirsiniz.
Böylece tasarımları yapmadan önce güneş ve hava koşulları kontrol edebilirsiniz ayrıca bize hangi şehir vardır, söylemelisiniz.
Pls göndermek posta için sales@brsolar.net
Eyvallah bir daha için senin zaman ve iş birlikte lityum pil solar sokak ışıkların bir büyük pazarlar için umuyoruz.

Sorgulama