Ana sayfa > Kültür ve Haberler > İçerik

Daha küçük, daha geleneksel sokak ışık mavi LED ışıklar

Aug 04, 2015

Lin Yandan, rahatsızlık parlama geleneksel standartları değerlendirilmesi ve ışık kaynağı geleneksel niteliğine göre daha küçük, bu rahatsızlık parlama artırmak LED ışıklar, daha geleneksel LED lambalar Örneğin, aynı parlaklık için uygun olmayabilir. Ayrıca, tipik bir beyaz mavi spektrumun daha fazla enerji TOPLADI, ayrıca parlak vizyon mavi ışık aynı parlaklık bağlamında önceki çalışmalarda temel çünkü daha fazla parlama, neden olabilir.

Soruşturma, takım kurma, yol aydınlatma koşulları altında farklı taklit bir laboratuvar tasarlanmış. Araştırma personeli tüm boyalı siyah, zemin ve duvar yüzeyi bir oda olacak ve odanın etrafında ışık taklit yol Shang LED sokak aydınlatma durumun karanlıktan farklı yerleştirilir, personel ayarlama ışık araştırma, 72 türler farklı ışık koşulları, gönüllü gözlemci oluşturulan rahat değil parlama ışık gereksinimleri için tanımlanmış, toplam 9 düzeyinin bir sınıf birimden, "mütevazi" "stand" için.

Parlama testi Lin Yandan söyledi bazı kriterler vardır test önce: rağmen "rahatsız parlama LED ışıklar için geleneksel kaynak özelliklerinin geçerli olmayabilir, ama etkiler konfor ve parlamayı faktörlerin değişmeden kalabilir." Araştırmacılar deneysel dört maddelik aydınlatma sistemi parametrelerini değiştiren: LED aydınlatma, LED ışıklar, gözlemcinin bakış açısı boyutlardan arka plan parlaklık parlaklık LED ve görüş açısını gözlemlemek.