Ana sayfa > Kültür ve Haberler > İçerik

LED sokak ışık güçlendirme artış küresel bölgeleri

Aug 04, 2015

LED sokak ışık güçlendirme dalgalanma küresel bölgelerde, son birkaç yıldır, süre akıllı şehir kavramı yanı sıra "yüksek serin" akıllı lamba tanıtmak için ilgili ilkeler sonra ana şehirlerde görünür.

Hangzhou akıllı sokak lambasının haber bir süre önce genel endişe uyandırdı. Hangzhou Huang Gu Hill Road kentsel yönetim Zhejiang Üniversitesi xixi kampüs uzak akıllı sokak lambasının pilot proje entegre değil, amaç şehrin sokak lambasının zeka önemli şeylerin Internet düğümlerinin Chengguan tekdüze dağılım elde etmektir. Her iki yolda karşılamak insanlar WIFI tadını çıkarabilirsiniz, cep telefonu şarj temel ihtiyacı ve kontrol etkisi aydınlatma kalitesini elde etmek, her iki dünyanın en iyisi.

Hangzhou akıllı sokak yanı sıra yüksek, birçok şehirler akıllı sokak aydınlatma sistemleri uygulama olan. Tianjin yüksek basınçlı civa lamba dönüştürmek ve yeşil ışık şehir teşvik etmeyi planlıyor. Ayrıca, ülke al sokak lambası akıllı İzleme Merkezi kurşun inşa edilecek ve sokak ışık için özel hatlar kontrol ve kontrol yöntemleri, temel alınarak gün doğumu ve batımı set Lux yönergeleri ulaşan ışığı geçiş kez gerçek zamanlı yakalama açık aydınlatma değişiklikleri, otomatik olarak gönderilen bir kombinasyonu ile zaman kontrollü.

Şeylerin, Internet Internet + tam akıllı şehir kavramı kavramı tanıttı, şu anda akıllı şehir pilot için Çin'de 500'den fazla şehirler vardır, üzerinde bir trilyon yatırım planlıyor. Akıllı sokak ışıkları birinci sınıf bir asker için en acil talebini akıllı şehir inşa.

Bu arada, Philips, genel aydınlatma (GE) ve diğer geleneksel aile içi önde gelen işletmelerde geleneksel sokak lambaları veya aydınlatma dev, akıllı ışıklar gelişimi için dönecek. Bir karlı teknoloji niş olarak akıllı aydınlatma almak aynı ile yüksek Maori sokak, kesintisiz "çift kar" kombinasyon. "Tüm iş birimleri, şirket'in üst düzey liderleri olduğunu düşünüyorum bu fırsatı aydınlatma lambaları her Internet'e bağlıysanız, şehrin sokak ışıkları, akıllı şehir, çok sayıda olduğundan en yüksek uyum, akıllı ağ veri platform, sokak bir ağ oluşturan her elektrik direğine olacak." Chen Han, GE aydınlatma Çin genel müdürü söyledi. GE aydınlatma ve GE akıllı sokak ışıkları şirket odaklanmak gelecekteki gelişimi içinde bir bütün olarak bir akıllı platform şirketi olarak açılır.