Ana sayfa > Kültür ve Haberler > İçerik

Yeni güneş enerjili yeşil ışık Pop

Aug 04, 2015

Herkesin enerji tasarrufu ve çevre koruma bilinci arttıkça, para için değer, birçok ürün tüketimi ve enerji tasarruflu yönde geliştirme de düşük. Bizden yana ve birçok kamu tesisleri de. Şimdi, popüler yurtdışında yeni güneş enerjisi çevre dostu sokak lambaları olduğunu, güneş enerji ile çalışan ve olması harika katkılar enerji tasarrufu ve çevre koruma için.

Bu yeni çevre dostu lambaları LED ışık kaynağı 4.5 metre yüksekliğinde, sonra belirli bir hesaplama ile aydınlatma ihtiyacı sadece bir azami ölçüde karşılayabilir. Güneş fotovoltaik ekipmanlı, sokak lambaları 1,3 metreye kadar yüzölçümü eğimli bir şekilde, her sokak lambası PV cihazlar üzerine lamba yüklü. Zaman zaman çok güneşli bir tepe çıkış gücü güneş hücreleri 165-190Wp olabilir.

Her lamba have iki yapılı-içinde batarya modülleri güç 230 amper saat depolayabilir, aydınlatma akşamları ihtiyaçlarına cevap verebilecek. Ama aynı zamanda güç şebekesine bağlı yeni ışıklar güvenli tarafta olmak için yağmurlu gün üst üste güneş enerjisi almak mümkün olması durumunda garanti ederim, hala kullanımda. Ayrıca, yerleşik akıllı kontrol sistemi de gündoğumu hesaplayabilirsiniz ve anahtarları denetleyebilmek için yıl günbatımı kere.