Ana sayfa > Kültür ve Haberler > İçerik

Güneş nasıl bir şehir taşımak için?

Aug 04, 2015

Şu anda, güneş entegre bina güneş termal kullanımı enterprise ile yaşamak için çok sayıda açık yerleştirilir. Bunu yapma, şirketlerin gelecekte girişim kaybetmek anlamına gelir rekabet piyasa. Gidiyor, üreticileri geçiş bir Sistem Entegratörü bataklığına içinde karşı karşıya.

Bu yıl, birçok yerli güneş enerjili su ısıtıcı iş biraz depresif: kırsal İlkesi etkisi zayıflar, piyasa talebi, zayıf rekabet, kırsal alanda kentsel geçiş karşı karşıya itimat kırsal piyasada bulunan ve günün sonunda nemli kurtuldu.

İlke destek giderek artmaktadır

Ülkede yenilenebilir enerji için orta ve uzun vadeli kalkınma planı, açıkça güneş termal kullanımı güneş mimarisi, güneş enerjili su ısıtma proje ve inşaat Güneş Isıtma ve soğutma gösteri proje entegrasyonu teşvik kentin gelişimine odaklanmak için hedefleri belirlemek. Kırsal alanlarda ve küçük kasabalarda ev güneş enerjisi, güneş ve güneş pişiriciler teşvik etmek. 2020 yılına kadar ulusal ısı toplama alanı en fazla 300 milyon metrekare güneş enerjili su ısıtıcıları ve güneş termal kullanımı, standart kömür 60 milyon ton yıllık alternatif enerji kapasitesi.

Son yıllarda, "yenilenebilir enerji gösteri bina" proje, teşvik etmek ve yerel hükümet birleştirilmiş tasarım binada teşvik Yasası tanıştırmak yenilenebilir enerji kaynakları hakkında Maliye Bakanlığı konut Bakanlığı güneş ısı sistemleri uygulanması planlama. Entegre güneş enerjisi kalkınma oluşturmak için devlet "On iki-beş" dönemi, Liang Junqiang diyor şiddeti teşvik politikalarının da artacaktır, özgün gösteri projeden kırsal ilçe ve şehrin diğer alanlarında yükseltme işlemi sırasında gösterdi ve model şehirler sayısı daha da artıracağı. ”

Geleneksel düşünme yoluyla break

Bu yıl, merkezi hükümetin ülkede 10 milyon adet toplu konut, bu yıl 36 milyon adet kentsel düşük gelirli konut projeleri oluşturmak üzere önümüzdeki 5 yıl içinde inşa edilecek. Bu ilke sürümü, daha sıcak bina karıştırarak güneş termal yerli işletmeleri coşku ve motivasyon gelişiminde katılmak için entegre. Linuo Paradigma, güneş, yağmur ve diğer şirketler aynı zamanda uygun fiyatlı konut, yararlanmak için fırsat bina tümleşik uygulamaların teşvik açıktır.

Güneş şirketler gelecekteki gelişimi "talep liderliğindeki, inşaat ve gayrimenkul geliştirme işletmelerin sıcak su kaynağı çözmek ve bunları sistem çözümleri ve Hizmetleri için gerçek ihtiyaç sağlamak açısından." olması gerekir Entegre güneş termal uygulama bina kısıtlama geçerli performans sorunu kırmak için.