Güneş LED sokak Will Değiştir AC LED sokak ışıkları yanar.

Artık çok az insan LED sokak aydınlatma HPS lamba göre avantajları şüphe olabilir. Ancak, kullanılan LED lambalar çoğu hala AC güç kaynağı, AC devreleri bir yandan ışık teknolojisi zaten çok olgundur ve güneş sokak lambaları orada birçok belirsiz faktörlerdir üzücü olduğunu, diğer yandan ana dikkate ilk yatırım güneş enerjisi birçok avantajları göz ardı etmek çok büyük oldu.

En önemli avantaj bilinen güneş bir tükenmez ve en temiz yenilenebilir olmasıdır! Dünya ısınma sorunu çözecektir! Onun sonunda tüm enerji yerine geçecektir.

LED dönüşümlü olarak güneş LED ışıklar ışık mı?

Ama gerçekten tüm değiştirmek istiyorum güneş rağmen enerji güneş enerjisi ile uzun vadeli ve zorlu bir görev hala, enerji her yerde, ancak bazı pozlama alan koleksiyonunu gerekir. Çöl en ideal bir yerdir, ancak uzun mesafe iletim ve dağıtım pahalı bakır tel, sadece denemek için çöl şehirler yanındaki değere büyük miktarda tüketmek. Süre büyük kentlerin yoğun nüfuslu alanlar boş bir açık konumları bulmak çok zordur. Kırsal alanlarda ve şimdi büyük ölçüde olası için ekonomik koşullar tarafından kısıtlanmış. Herhangi bir yeni şeyler müdahalesi üzerinden başlangıç ve "ev yapımı" yaklaşım kullanımı için en iyisi, sokak aydınlatma en iyi ilk güneş pilot proje biridir. Ayrıca, enerji tasarrufu ve emisyon azaltma bile olarak satmak için hükümet sübvansiyonları olarak Almanya hükümeti tarafından savunulan gerekir. Neyse ki Caddessi hükümet proje, hükümet teklif tarafından gerçekleştirilir. Hükümet politika yapıcılar açıkça, LED lambaları güneş LED sokak lambası Değiştir AC Güç LED ışıkları için kesin değil aynı zamanda, yüksek basınçlı sodyum lamba değiştirdiğinizden emin olduğunu anlamak gerekir.