Ana sayfa > Kültür ve Haberler > İçerik

Dünya'nın en başarılı bir şekilde gelişmiş High Power LED sokak lambası

Aug 04, 2015

Sirketler: Çin Shi Fute tekrar aydınlatma sektörünün önde gelen büyük bir teknolojik atılım elde, yüksek güç ve yüksek parlaklık ışık yayan diyot (LED) yakalamak bir güç 480W Güç LED sokak lambası dünyanın uluslararası bu sorun üzerinde uzun zaman zaptedilemez yol aydınlatma gereksinimlerini karşılayan geliştirdi.

Bu rapor, geleneksel aydınlatma ile karşılaştırıldığında, LED aydınlatma "21. yüzyılda yeni ışık kaynağı olarak", "On beş" planımız enerji sektörünün öncelikli projeleri olarak da bilinen üstün enerji tasarruflu çevre koruma ile. Shi Fute dünya Shang içine geliştirilmesi en Güç LED Caddesi'nin tabanlı Shang bağımsız geliştirme emme Uluslararası Tıp teknolojisinde ve içine, tek lamba güç 480W ulaşmış, en fazla ışık efekti ulaştı 84lm/W, kullanılan patent ışık yönetim aygıtı ve dağıtım ışık tasarımı, bölgesel şekil kuralları, derece üniforma aydınlatma yapar sokak yeni ürünlerdir , ve etkili inhibe parlama ışık, süre daha fazla almak ışık verimi yüksek, tam karşılamak modern yolun aydınlatma tasarımı gereksinimleri vardır. Üç-kavite yapı patent teknoloji ve ürün uygulama, lamba LED ışık ve LED kumanda devre için kendi mühür-holding boşluğu kullanıyor, LED ışık kaynağı ve ısı transferi için durum arasındaki mesafe artan olmadan sürüş devre doğrudan sahip değil, devre sağlamlık arttırmak ve daha fazla lambalar servis ömrünü artırır. Bu anlaşılmaktadır bu tarihi Ford'un üretim 240W LED ve LED-480W Street ve ışık ve gölge 400W, 800W yüksek basınçlı sodyum buharlı lambalar üzerinde ışık efektleri.

Işık kaynağı ürünlerin yüksek ışık verimi yol açan Shi Fute yüksek güç LED sokak lambası ışık Amerika Birleşik Devletleri beyaz ışık LED CREE şirket cips, bu 84lm/w aşıldı ve var düşük üretim maliyetleri, performans istikrar, Pazar açık, verimli, enerji tasarrufu, uzun yaşam, Çevre Dostu, HPS belirgin avantajları vardır gibi geleneksel ışık kaynakları değiştirmek için tasarlanmış avantajları iyi renk görüntüleme indeksi, soğuk ışık kaynağı.

Shi Fute marka Direktörü giriş göre 4 kez, LED sokak lambaları değiştirmeden son 12 yıl içinde sıradan bir sokak lambası hayatım. Buna ek olarak, LED Lamba en büyük avantajı ilinde yer almaktadır. Neredeyse bir yıl 5 milyar-kilovat elektrik tüketimi kaydettiğiniz zaman Ulusal ikincil yol her şeyden önce LED ışıklar eğer. Dönüşüm 2 milyon ton standart kömür kurtarmaktır, CO2 azaltma 1 milyon ton, 43.000 ton, SO2 emisyonları azaltmak emisyonları LED Lamba teknoloji, ekonomik, sosyal ve çevresel faydalar artırılacak ve daha önemli oldu.