Açık Billboard

Açık Billboard: Açık reklam panoları günlük hayatımızın ve 4 5 kişi haber reklam panoları kumaşa dokuma ve % 71 Billboard reklam ile onlara ulaşmayı çok etkili olduğuna inanıyorum

Ürün ayrıntıları

Yangzhou parlak güneş çözümleri Co, Ltd önde gelen Çin Açık Pano üreticileri ve tedarikçileri, ve profesyonel bir şirket olarak, biz açık billboard en iyi ve en yeni ürünleri, hoş geldiniz satın almak ya da toptan ürünler için bizden üretebiliriz kendi üretken fabrika var.

Açık Billboard:
Açık reklam panoları günlük hayatımızın ve 4 5 kişi haber reklam panoları kumaşa dokuma ve % 71 reklam panoları onları ne zaman onlar sürücü iletileri reklam ile ulaşmayı çok etkili olduğuna inanıyorum.
Götürmek-e doğru iş ve arabalarının her hafta 10 saatte ortalama harcama insanlar. Reklam panoları çok yüksek düzeyde erişim ve sıklık bir kampanya için sunabilirsiniz; Otoban, Otoyol, varoşlarda ve CBD, büyük arterials genelinde vb
Birçok büyük şirket adını tanıtmak için reklam panoları üzerinde para harcamak istiyorum ve biz bu reklam panoları her yerde görebilirsiniz.

Dahil olmak üzere bizim reklam panoları:
İki taraf reklam panoları; Üç taraf reklam panoları; Güneş reklam panoları

BR güneş açık Billboard işaretlenmiş avantajları:
1. yedi yıl tecrübe, kalite garantili. Bütün yapısı garanti 10 yıl hizmet ömrü ve direnir Rüzgar hızı, 150 KM/H, standart malzeme kullanarak GB, başı olarak çelik ve karşılamak yerel hava koşulları gerekir
2. açık tamamen tasarlanmış ve üreten modüler şekilde, cıvata topu kılavuz yapısı ile biçimidir; Hangi üretim esnekliği, basit taşıma ve depolama ve daha kolay montaj sağlar.
3. biz güçlü yetenekleri Your talebi karşılamak için her türlü çelik Billboard ilgili yaşıyorsanız.
4. Kılavuzu yükleme, siz müşterilerimize daha iyi hizmet edebilmek kendi yükleme işçi aldık.

Bir satın alma yapmak istiyorsanız, lütfen bize ulaşın.

Bazı açık Billboard resimleri üretirken

Sevgili efendim ya da satın alma müdürü,
Zaman açık Billboard sitemizi dikkatle okuma için teşekkürler, kendi tasarım veya ayrıntılı gereksinimi varsa, Pls posta göndermek için sales@brsolar.net ve istenilen miktar bize.
Eyvallah bir daha için senin zaman ve iş büyük piyasaların açık Billboard bir araya toplamak için umuyoruz.

Sorgulama