Rüzgar Güneş Hibrid sokak ışıkları

Rüzgar Güneş Hibrid sokak ışıkları. Rüzgar ve güneş sokak ışıkları, ayrıca denilen Güneş Hibrid sokak ışıkları Şekil-in Rüzgar ve güneş sokak ışıkları: iki modu güneş sokak ışıkları şarj tasarlanmıştır

Ürün ayrıntıları

Yangzhou parlak güneş çözümleri Co, Ltd bir önde gelen Çin Rüzgar solar hybrid cep sokak ışıkları üreticileri ve tedarikçileri ve profesyonel bir şirket olarak, biz en iyi ve en yeni Rüzgar solar hybrid cep sokak ışıkları üretmek, solar hybrid cep sokak ışıkları, Rüzgar ve güneş sokak ışıkları, Güneş Hibrid sokak ışıkları, Rüzgar ve güneş sokak ışıkları ürünleri Rüzgar yapabiliyor kendi üretken fabrika var , satın almak veya bize ürünleri toptan hoş geldiniz.

Rüzgar Güneş Hibrid sokak ışıkları.
Rüzgar ve güneş sokak ışıkları, ayrıca denilen Güneş Hibrid sokak ışıkları

Şekil-in Rüzgar ve güneş sokak ışıkları:
İki modu güneş sokak ışıkları içine bir güneş ışığı ama hiçbir Rüzgar enerjisi, güneş paneli ise kombine sistem-ebilmek tasarlanmıştır şarj pil şarj eder, bu arada, Eğer rüzgar enerjisi ama hiç güneş ışığı, Rüzgar Türbini pil şarj edebilirsiniz. Her ikisi de Rüzgar ve güneş enerjisi yeterince iyi, hem de pil şarj edebilirsiniz.

Rüzgar Güneş Hibrid güneş sokak ışıkları bazı modelleri:

Adı: Güneş Hibrid sokak ışıkları
Model: BRW-W1
Güç: 30W tasarlanmış-120W

Adı: Güneş Hibrid sokak ışıkları
Model: BRW-W2
Güç: 30W tasarlanmış-120W

Rüzgar Türbini Güneş Hibrid sokak ışıkları avantajı

A.Generating güç ve gündüz güneş paneli ile gün ve güneş rüzgar türbini Rüzgar gelen güneş'ten gün elektrik üretmek ve de gece, entegrasyon güneş ve rüzgar enerjisi Güneş sokak ışıkları yapmak için çalışır daha istikrarlı.

B. bakiye mevsimlik güç çıkış farkı Rüzgar ve güneşC. bağımsız sistem, hiçbir şehir grid gerekli kabloD. uzun yaşam batarya hayatE. kolay kurulum, kolay kullanım, yollar çoğunda uygulanabilirF. akıllı aydınlatma kontrol sistemi, bakım gerektirmez

Güneş Hibrid sokak ışıkları Rüzgar büyük uygulamalar
A. otoyol; B karayolu şehir; C. okul kampüs yol; Ö. kaldırım; E. yolu; F. Farm & Aydınlatma çiftliklerde
G. Villa aydınlatma; H. Peyzaj Aydınlatma - park, kare vs. Ben özellikle bu alanlarda iyi Rüzgar enerjisi ile kullanılan

BR güneş işareti rüzgar türbini Güneş Hibrid sokak ışıkları:
BR SOLAR rüzgar türbini Güneş Hibrid aydınlatma sistemi çeşitli yük kapasitesi ve doğal kaynakların durumu için tasarlanmış birkaç tür vardır, kesin hesaplama ve tasarım uygulama, sokak yol durumu, hava koşulları, arazi göre hibrid sistemi gerektirir. Aksi takdirde sistem verimsiz aydınlatma gibi sorun, yağmur mevsimi veya bile güvenlik sorunu yok güç tamamlamak. Bize yük kapasitesi gönderin ve e-posta yoluyla uygulama alanı, biz alıntı sen açık özel tasarlanmış çözüm ile buna göre.

BRW-W1 yükleme

BRW-H1 yükleme

BRW-D1 yükleme

BRW-D2 yükleme

BRW-D3 yükleme

BRW-B1 yükleme

Sevgili efendim ya da satın alma müdürü,
Zaman rüzgar solar hybrid cep sokak ışıkları sitemizi dikkatle okuma için teşekkürler, kendi tasarım veya ayrıntılı gereksinimi varsa, bize e-posta gönderebilirsiniz.
Ayrıca tasarım bilmiyorsanız, bize yol uzunluğu, yol genişliği, kaç yolları gibi koşulları yol söyleyebilirim? Bu şehir büyük yol ışık veya kırsal küçük yol ışık kullanılır? Böylece sizin için tasarlayabilirsiniz.
Böylece tasarımları yapmadan önce güneş ve hava koşulları kontrol edebilirsiniz ayrıca bize hangi şehir vardır, söylemelisiniz.
Pls göndermek posta için sales@brsolar.net
Eyvallah bir daha için senin zaman ve iş birlikte Rüzgar solar hybrid cep sokak ışıkların bir büyük pazarlar için umuyoruz.

Sorgulama